Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Poloprůhledné rostoucí elastické punčochy JUNO 50 den (až do XL)Poloprůhledné rostoucí elastické punčochy JUNO 50 den (až do XL)

Poloprůhledné těhotenské punčochové kalhoty jsou velmi elastické a měkké punčocháče vyrobené z pružného vlákna s přídavkem dvojitého vlákna v oblasti kotníků a lýtek pro podporu cirkulace krve a snížení otoku lýtek či bolesti unavených nohou. Díky vysokému přídavku elastanu s vámi punčochy rostou a přizpůsobují se jakékoliv velikosti vašeho bříška. V jakékoli fázi těhotenství se tak budete cítit pohodlně a elegantně každý den. V nabídce až do velikosti XL (5) v černé barvě.
Základní cena s DPH
Prodejní cena336 Kč
Velikost
Barva
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Poloprůhledné mateřské pružné punčochy JUNO FIORE 50 den až do velikosti XL

Poloprůhledné punčocháče JUNO FIORE 50 den pro budoucí maminky poskytnou díky vysoké pružnosti pohodlí pro celý den a zároveň zahřejí v chladnějších dnech. Punčochové kalhoty mají zesílený sed, neviditelně zesílenou špici a ploché švy. Dvojité vlákno v oblasti kotníků a lýtek podporuje cirkulaci krve a snižuje tak otoky a bolest lýtek. Díky velmi pružnému vláknu s vámi punčochy rostou a přizpůsobují se jakékoliv velikosti vašeho bříška. Tyto punčocháče vás mohou provázet celým těhotenstvím, kdy se budete cítit elegantně a pohodlně. V nabídce až do velikosti XL (5) v černé barvě.

  • poloprůhledné punčochy - 50 DENier
  • elastické - punčochy s vámi rostou a přizpůsobují se jakékoliv velikosti vašeho bříška
  • neviditelně zesílená špice
  • dvojité vlákno v oblasti lýtek a kotníků - prevence otoku dolních končetin
  • ploché švy

Složení: 81% polyamid, 19% elastan


V těhotenství vám nejlépe padnou speciální těhotenské punčochy, které jsou pohodlné při nošení a mají funkci podpory bříška. Těšte se z každého dne a zpříjemněte si nošení oblíbených šatů a sukní používáním punčocháčů pro těhotné.

 

KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

0

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá
facebook_page_plugin