Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Poloprůhledné rostoucí elastické punčochy JUNO 50 den (až do XL)Poloprůhledné rostoucí elastické punčochy JUNO 50 den (až do XL)

Poloprůhledné těhotenské punčochové kalhoty jsou velmi elastické a měkké punčocháče vyrobené z pružného vlákna s přídavkem dvojitého vlákna v oblasti kotníků a lýtek pro podporu cirkulace krve a snížení otoku lýtek či bolesti unavených nohou. Díky vysokému přídavku elastanu s vámi punčochy rostou a přizpůsobují se jakékoliv velikosti vašeho bříška. V jakékoli fázi těhotenství se tak budete cítit pohodlně a elegantně každý den. V nabídce až do velikosti XL (5) v černé barvě.
Základní cena s DPH
Prodejní cena341 Kč
Velikost
Barva

Dostupnost: do 3 dnů
 • Poloprůhledné mateřské pružné punčochy JUNO FIORE 50 den až do velikosti XL

  Poloprůhledné punčocháče JUNO FIORE 50 den pro budoucí maminky poskytnou díky vysoké pružnosti pohodlí pro celý den a zároveň zahřejí v chladnějších dnech. Punčochové kalhoty mají zesílený sed, neviditelně zesílenou špici a ploché švy. Dvojité vlákno v oblasti kotníků a lýtek podporuje cirkulaci krve a snižuje tak otoky a bolest lýtek. Díky velmi pružnému vláknu s vámi punčochy rostou a přizpůsobují se jakékoliv velikosti vašeho bříška. Tyto punčocháče vás mohou provázet celým těhotenstvím, kdy se budete cítit elegantně a pohodlně. V nabídce až do velikosti XL (5) v černé barvě.

  • poloprůhledné punčochy - 50 DENier
  • elastické - punčochy s vámi rostou a přizpůsobují se jakékoliv velikosti vašeho bříška
  • neviditelně zesílená špice
  • dvojité vlákno v oblasti lýtek a kotníků - prevence otoku dolních končetin
  • ploché švy

  Složení: 81% polyamid, 19% elastan


  V těhotenství vám nejlépe padnou speciální těhotenské punčochy, které jsou pohodlné při nošení a mají funkci podpory bříška. Těšte se z každého dne a zpříjemněte si nošení oblíbených šatů a sukní používáním punčocháčů pro těhotné.

   

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.