Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské punčochy na podvazkový pás JOVITTA FIORE 20 denDámské punčochy na podvazkový pás JOVITTA FIORE 20 den

Punčochy na podvazkový pás s decentně vzorovaným lemem - naprostá klasika Vašeho šatníku. Punčochy jsou průhledné o síle 20 DEN, mají neviditelně zesílenou špici a jsou matného vzhledu. Jsou velmi diskrétní a vyrobené technologií jednoho vlákna, která zajišťuje vyšší životnost a odolnost punčoch.
148 Kč
Základní cena s DPH
Prodejní cena104 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské punčochy na podvazkový pás JOVITTA FIORE 20 den stojí za vyzkoušení!

  Hladké jemné punčochy na podvazkový pas o síle 20 den mají hladkým lemem s decentním zdobením. Punčochy jsou matného vzhledu a mají neviditelně zesílenou špici, která zajištuje jejich diskrétní vzhled. Jsou vyrobené technologií 1 vlákna, která zvyšuje odolnost punčoch.

  • punčochy na podvazky
  • průhledné (transparentní) o síle 20 DENier
  • matný vzhled
  • neviditelně zesílená špice
  • odolné vlákno
  • podvazkový pás není součástí balení

  Složení: 86% Nylon(polyamid), 14% Elastan


  Punčochy s podvazky se hodí na mnoho příležitostí. Ať již oceníte jejich krásu v soukromí nebo je využijete v v horkém letním dni, vždy se budete při nošení cítit dobře a pohodlně. Punčochy na podvazkový pás jsou smyslné a přitom elegantní.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Punčochy z polyamidu častým praní neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. Samodržící punčocháče perte i s lepícími proužky, odstraníte z nich tak šupinky kůže!

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.