Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Filtr

Výrobci
Zvláštní specifikace
Okruh barevnosti
Počet DENier
Velikost
Vlastnosti
Typ punčoch
Provedení
Materiál
Určené pro
Reset
Tisk

Dámské poloprůhledné samodržící punčochy JACI FIORE 40 den

Samodržící dámské punčochy v luxusním provedení s decentním elegantním lemem se silikonovými pásky. Punčochy vám nikdy nesklouznou! Punčochy jsou poloprůhledné, hladké bez vzoru, s neviditelně zesílenou špicí a vyrobené z odolného vlákna. Jsou vhodné do chladného počasí.

Prodejní cena313 Kč
Barva Velikost
Zvolte variantu
Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Dámské poloprůhledné hladké samodržící punčochy JACI FIORE 40 den stojí za vyzkoušení!

Velmi elegantní hladké samodržící punčochy mají velmi decentní lem s dvojitým silikonovým pásem, který zajišťuje, že Vám punčochy nesklouznou. Punčochy jsou poloprůhledné, mají neviditelně zesílenou špici a jsou velmi odolné - vyrobené technologií, která zvyšuje kvalitu a trvanlivost. Tyto samodržící punčochy jsou vhodné do chladnějšího počasí. 

  • poloprůhledné samodržící punčochy - 40 DENier
  • hladké s decentním lemem
  • neviditelně zesílená špice
  • odolné vlákno
  • dvojitý silikonový pás pro zvýšení pohodlí při celodenním nošení
  • vhodné do chladnějšího počasí

Složení: 88% polyamid, 12% Spandex

Samodržící dámské punčochy podpoří Vaši kreativitu při volbě oblečení, umocní Vaši ženskost a dovolí vám zvolit si ten kousek, který odhalí Vaše pravé já a osobnost. Nechte volnost svojí fantazii a oblékejte samodržící punčochy vždy, když chcete zapůsobit a cítit se silná.

Chtěly byste vyzkoušet něco jiného, než klasické punčochové kalhoty do pasu, ale nechcete nosit podvazky? Pak si určitě zamilujete samodržící punčochy! Samodržící punčochy se Vám nebudou rýsovat v pase ani na bocích pod přiléhavým oblečením. A tak můžete pustit z hlavy obavu, že Vám silonky nadělají na těle faldíky, které jsou pod přiléhavými ihned vidět. Na rozdíl od klasických punčoch se nemusíte zabývat ani podvazky a podvazkovými pásy. Samodržící punčochy jednoduše drží na těle samy. A to není vše! V samodržících punčoškách budete působit ještě více sexy a přitažlivě.

Péče o punčochy

Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

Přečtete si jak nás hodnotí ostatní!

heureka hodnoceni