Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Těhotenské rostoucí elastické punčochy s kompresí GAIA 20 den (až do XL)Těhotenské rostoucí elastické punčochy s kompresí GAIA 20 den (až do XL)

Transparentní těhotenské punčochové kalhoty jsou velmi elastické a průhledné punčocháče vyrobené z pružného vlákna s přídavkem dvojitého vlákna v oblasti kotníků a lýtek pro podporu cirkulace krve a snížení otoku lýtek či bolesti unavených nohou. Díky přídavku elastanu s vámi punčochy rostou a přizpůsobují se jakékoliv velikosti vašeho bříška. V jakékoli fázi těhotenství se tak budete cítit pohodlně a elegantně každý den. V nabídce až do velikosti XL (5) v odstínu tělové a černé barvy.
321 Kč
Základní cena s DPH
Prodejní cena225 Kč
Velikost
Barva

Dostupnost: do 3 dnů
 • Těhotenské pružné punčochy GAIA FIORE 20 den s kompresí proti otoku kotníků až do velikosti XL

  Punčocháče GAIA FIORE 20 den pro budoucí maminky poskytnou díky vysoké pružnosti pohodlí pro celý den. Punčochové kalhoty mají zesílený sed, neviditelně zesílenou špici a ploché švy. Dvojité vlákno v oblasti kotníků a lýtek podporuje cirkulaci krve a snižuje tak otoky a bolest lýtek. Díky velmi pružnému vláknu s vámi punčochy rostou a přizpůsobují se jakékoliv velikosti vašeho bříška. Tyto punčocháče vás mohou provázet celým těhotenstvím, kdy se budete cítit elegantně a pohodlně. V nabídce až do velikosti XL (5) v přírodním a černém tónu.

  gaia 20 den cd

  • průhledné punčochy - 20 DENier
  • pružné - elastan 19%
  • rostoucí - punčochy se postupně přizpůsobují velikosti vašeho bříška
  • neviditelně zesílená špice
  • dvojité vlákno v oblasti lýtek a kotníků - komprese - prevence otoku dolních končetin
  • ploché švy

  Složení: 81% polyamid, 19% elastan


  V těhotenství vám nejlépe padnou speciální těhotenské punčochy, které jsou pohodlné při nošení a mají funkci podpory bříška. Těšte se z každého dne a zpříjemněte si nošení oblíbených šatů a sukní používáním punčocháčů pro těhotné.

   

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.