Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské punčocháče s plameňákem FLAMINGO FIORE 20 den (až do XL)Dámské punčocháče s plameňákem FLAMINGO FIORE 20 den (až do XL)

Dámské punčochové kalhoty s obrázkem plameňáka jsou letní inspirací pro veselý outfit, se kterým budete mít vždy náskok. Aplikace plameňáka je jen na 1 noze. Punčochové kalhoty mají neviditelně zesílenou špici a vyrábějí se až do velikosti XL (5). U velikosti XL je všitý zadní klín. Díky originálnímu designu nikdy nezůstanete bez povšimnutí.
Základní cena s DPH
Prodejní cena209 Kč
Velikost
Barva

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské punčocháče s aplikací plameňáka na 1 nohavici FLAMINGO Fiore 20 den až do velikosti XL (5)

  Průhledné punčochové kalhoty s obrázkem plameňáka na 1 nohavici až do velikosti XL (5). Punčochové kalhoty mají nezesílenou sedovou část, komfortní ploché švy, bavlněný klínek a neviditelně zesílenou špici. U velikosti XL (5) je všitý zadní klín pro lepší komfort při nošení.

  • transparentní průhledné punčochy - 20 DENier
  • vzor s plameňája 1 nohavici
  • až do velikosti XL (5)
  • ploché švy
  • neviditelně zesílená špice
  • nezesílená sedová část
  • velikost 3 a 4 bavlněný klínek, velikost 5 zadní klín

  složení: 87% polyamid, 10% elastan, 3% prolen

  flamingo 20 den e  flamingo 20 den d

  Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

NAŠE HODNOCENÍ

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.