Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Podkolenky pro plnoštíhlé FIT 20 den Glamory až do konfekce 62Podkolenky pro plnoštíhlé FIT 20 den Glamory až do konfekce 62

Transparentní - průhledné podkolenky s matným vzhledem pro silnější lýtka. Podkolenky pro plnoštíhlé postavy s celoročním využitím. Hodí se jak ke společenským kalhotům, tak k džínám.
Základní cena s DPH
Prodejní cena251 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 2 týdnů
 • Podkolenky pro plnoštíhlé FIT 20 den Glamory až do velikosti XXXXL (konfekce 62)

  Podkolenky FIT 20 den německé firmy Glamory jsou průhledné a matného vzhledu. Zajistí Vám eleganci po celý den. Jsou super elastické, mají zesílené prsty a nevyztuženou patu. Komfort nošení Vám poskytne široký a pružný horní lem.

  Perfektně sedí, vyznačují se vysokou kvalitou zpracování. Díky speciálnímu střihu  pro plnoštíhlé postavy skvěle padnou i na silnější lýtka.

  • průhledný, matný vzhled
  • elastické
  • zesílené prsty, nevyztužená pata
  • široký a pružný horní lem
  • speciální střih pro silnější lýtka

  Složení: 86% polyamid, 14% Elastan

  Video produktu: https://www.youtube.com/watch?v=aSUAEygmayc

  Podkolenky jsou od německého výrobce Glamory. Firma se specializuje na výrobu punčochového zboží pro plnoštíhlé postavy včetně pánských punčoch. Produkty jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů kvality a dodávány s kvalitou ochranné známky designéra.


  Zahoďte zábrany a oblečte se podle své chuti! Punčocháče ve větší velikosti se speciálními střihy a materiály působí přirozeně a elegantně. Dámské punčochy pro plnoštíhlé lichotí každé postavě.

  Široká škála výběru podkolenek Vám dává možnost vybrat si pro každou příležitost jinou barvu nebo vzor. Dejte svým dnům originalitu a zkoušejte nové a nové vzory!

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.