Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské poloprůhledné matné samodržící punčochy z mikrovlákna DOMINIQUE Fiore 40 denDámské poloprůhledné matné samodržící punčochy z mikrovlákna DOMINIQUE Fiore 40 den

Poloprůhledné dámské samodržící punčochy o síle 40 DEN s luxusním výrazně zdobeným lemem. Punčochy jsou hladké s matným vzhledem a vyrobené z mikrovlákna, které jim dává vysokou pružnost a měkkost. Punčochy působí celkově velmi decentním dojmem. Jsou vhodné do chladného počasí.
Základní cena s DPH
Prodejní cena475 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské poloprůhledné samodržící punčochy Dominique 40 den s luxusním lemem

  Poloprůhledné samodržící punčochy Dominique poloprůsvitné o síle vlákna 40 DENier a velmi decentního elegantního vzhledu. Jsou vyrobené z mikrovlákna, které zajišťuje jejich vysokou pružnost a měkkost. Výrazně zdobený lem působí velmi žensky a celkově nijak nenarušuje  velmi decentní vzhled tohoto produktu. Punčochy mají neviditelně zesílenou špici a jsou vhodné do chladnějšího počasí.

  • poloprůhledné samodržící punčochy - 40 denier
  • matný vzhled
  • velmi decentní a elegantní
  • výrazně zdobený lem
  • neviditelně zesílená špice
  • hladké bez vzoru

  Složení: 88% polyamid, 12% elastan

  Dominique 40 den detail2


  Samodržící dámské punčochy podpoří Vaši kreativitu při volbě oblečení, umocní Vaši ženskost a dovolí vám zvolit si ten kousek, který odhalí Vaše pravé já a osobnost. Nechte volnost svojí fantazii a oblékejte samodržící punčochy vždy, když chcete zapůsobit a cítit se silná.

  Chtěly byste vyzkoušet něco jiného, než klasické punčochové kalhoty do pasu, ale nechcete nosit podvazky? Pak si určitě zamilujete samodržící punčochy! Samodržící punčochy se Vám nebudou rýsovat v pase ani na bocích pod přiléhavým oblečením. A tak můžete pustit z hlavy obavu, že Vám silonky nadělají na těle faldíky, které jsou pod přiléhavými ihned vidět. Na rozdíl od klasických punčoch se nemusíte zabývat ani podvazky a podvazkovými pásy. Samodržící punčochy jednoduše drží na těle samy. A to není vše! V samodržících punčoškách budete působit ještě více sexy a přitažlivě.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.