Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

Filtry

Výrobci
Typ ošetření Allpresan
Obsah urey Allpresan
Obsah balení Allpresan
Typ produktu Allpresan
Řada Allpresan
Okruh barevnosti
Počet DENier
Velikost
Vlastnosti
Typ punčoch
Provedení
Materiál
Určené pro
Reset

Dámské poloprůhledné matné samodržící punčochy z mikrovlákna DOMINIQUE Fiore 40 den

Dominique 40 den
Dominique 40 den_detail
Dominique 40 den_detail1


Dámské poloprůhledné matné samodržící punčochy z mikrovlákna DOMINIQUE Fiore 40 den

Poloprůhledné dámské samodržící punčochy o síle 40 DEN s luxusním výrazně zdobeným lemem. Punčochy jsou hladké s matným vzhledem a vyrobené z mikrovlákna, které jim dává vysokou pružnost a měkkost. Punčochy působí celkově velmi decentním dojmem. Jsou vhodné do chladného počasí.
Základní cena s DPH
Prodejní cena448 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Dámské poloprůhledné samodržící punčochy Dominique 40 den s luxusním lemem

Poloprůhledné samodržící punčochy Dominique poloprůsvitné o síle vlákna 40 DENier a velmi decentního elegantního vzhledu. Jsou vyrobené z mikrovlákna, které zajišťuje jejich vysokou pružnost a měkkost. Výrazně zdobený lem působí velmi žensky a celkově nijak nenarušuje  velmi decentní vzhled tohoto produktu. Punčochy mají neviditelně zesílenou špici a jsou vhodné do chladnějšího počasí.

  • poloprůhledné samodržící punčochy - 40 denier
  • matný vzhled
  • velmi decentní a elegantní
  • výrazně zdobený lem
  • neviditelně zesílená špice
  • hladké bez vzoru

Složení: 88% polyamid, 12% elastan

Dominique 40 den detail2


Samodržící dámské punčochy podpoří Vaši kreativitu při volbě oblečení, umocní Vaši ženskost a dovolí vám zvolit si ten kousek, který odhalí Vaše pravé já a osobnost. Nechte volnost svojí fantazii a oblékejte samodržící punčochy vždy, když chcete zapůsobit a cítit se silná.

Chtěly byste vyzkoušet něco jiného, než klasické punčochové kalhoty do pasu, ale nechcete nosit podvazky? Pak si určitě zamilujete samodržící punčochy! Samodržící punčochy se Vám nebudou rýsovat v pase ani na bocích pod přiléhavým oblečením. A tak můžete pustit z hlavy obavu, že Vám silonky nadělají na těle faldíky, které jsou pod přiléhavými ihned vidět. Na rozdíl od klasických punčoch se nemusíte zabývat ani podvazky a podvazkovými pásy. Samodržící punčochy jednoduše drží na těle samy. A to není vše! V samodržících punčoškách budete působit ještě více sexy a přitažlivě.

Péče o punčochy

Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

0

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá
facebook_page_plugin