Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské samodržící punčochy se síťovaným vzorem FRAGILE Fiore 15 den (až do XL)Dámské samodržící punčochy se síťovaným vzorem FRAGILE Fiore 15 den (až do XL)

Jemné samodržící punčochy se síťovaným vzorem s jemností vlákna 15 DENier jsou ozdobené krásným lemem z krajky.Punčochy nabízíme až do velikosti Xl v černé barvě a světle smetanovém tónu.
Základní cena s DPH
Prodejní cena428 Kč
Velikost
Barva

Dostupnost: do 3 dnů
 • Samodržící punčochy se vzorem síťoviny FRAGIle 15 den až do velikosti XL

  Samodržící punčochy Fragile o síle vlákna 15 DENier jsoujemné punčochy se vzorem síťoviny. Punčochy v kombinaci geometrického vzoru a krajky s květinovým vzorem nabízíme až do velikosti XL (5) v odstínu černé a světle smetanové.

  • jemné samodržící punčochy - 15 denier
  • geometrický vzor - velká oka síťoviny
  • samodržící lem z krajky s květinovým motivem

  Složení: 92% polyamid, 8% elastan

  fragile 15 den d


  Samodržící dámské punčochy podpoří Vaši kreativitu při volbě oblečení, umocní Vaši ženskost a dovolí vám zvolit si ten kousek, který odhalí Vaše pravé já a osobnost. Nechte volnost svojí fantazii a oblékejte samodržící punčochy vždy, když chcete zapůsobit a cítit se silná.

  Chtěly byste vyzkoušet něco jiného, než klasické punčochové kalhoty do pasu, ale nechcete nosit podvazky? Pak si určitě zamilujete samodržící punčochy! Samodržící punčochy se Vám nebudou rýsovat v pase ani na bocích pod přiléhavým oblečením. A tak můžete pustit z hlavy obavu, že Vám silonky nadělají na těle faldíky, které jsou pod přiléhavými ihned vidět. Na rozdíl od klasických punčoch se nemusíte zabývat ani podvazky a podvazkovými pásy. Samodržící punčochy jednoduše drží na těle samy. A to není vše! V samodržících punčoškách budete působit ještě více sexy a přitažlivě.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.