Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské luxusní samodržící punčochy TEMPIATION Fiore 15 denDámské luxusní samodržící punčochy TEMPIATION Fiore 15 den

Lákavá kombinace květinové krajky z jemného hladkého sametu s jemným geometrickým vzorem připomínajícím závoj jsou předností tohoto luxusního modelu samodržících punčoch. Dopřejte si luxus, o kterém víte jen vy nebo ten, koho vpustíte do své intimity... Vhodné jako dárek - dodáno v dárkové krabičce
637 Kč
Základní cena s DPH
Prodejní cena446 Kč
Velikost
Barva

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské samodržící punčochy TEMPIATION 15 den se vzorem závoje a sametových květin

  Samodržící punčochy Tempiation o síle vlákna 15 DENier jsou velmi výrazným doplňkem pro Váš osobní pocit. Punčochy v kombinaci květinové krajky z jemného měkkého sametu na samodržícím lemu a geometrického vzoru připomínajícího závoj mají neviditelně zesílenou špici. Punčochy jsou dodávané v dárkové krabičce.

  • transparentní samodržící punčochy - 15 denier
  • kombinace květinového a geometrického vzoru
  • sametový samodržící lem - velmi mekký a jemný
  • neviditelně zesílená špice
  • dárkové balení

  Složení: 90% polyamid, 10% elastan

  Dominique 40 den detail2


  Samodržící dámské punčochy podpoří Vaši kreativitu při volbě oblečení, umocní Vaši ženskost a dovolí vám zvolit si ten kousek, který odhalí Vaše pravé já a osobnost. Nechte volnost svojí fantazii a oblékejte samodržící punčochy vždy, když chcete zapůsobit a cítit se silná.

  Chtěly byste vyzkoušet něco jiného, než klasické punčochové kalhoty do pasu, ale nechcete nosit podvazky? Pak si určitě zamilujete samodržící punčochy! Samodržící punčochy se Vám nebudou rýsovat v pase ani na bocích pod přiléhavým oblečením. A tak můžete pustit z hlavy obavu, že Vám silonky nadělají na těle faldíky, které jsou pod přiléhavými ihned vidět. Na rozdíl od klasických punčoch se nemusíte zabývat ani podvazky a podvazkovými pásy. Samodržící punčochy jednoduše drží na těle samy. A to není vše! V samodržících punčoškách budete působit ještě více sexy a přitažlivě.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.