Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

Filtry

Výrobci
Typ ošetření Allpresan
Obsah urey Allpresan
Obsah balení Allpresan
Typ produktu Allpresan
Řada Allpresan
Okruh barevnosti
Počet DENier
Velikost
Vlastnosti
Typ punčoch
Provedení
Materiál
Určené pro
Reset

Dámské luxusní samodržící punčochy LEMONADE Fiore 20 den

lemonade 20 den2
lemonade 20 den_b5
lemonade 20 den_a6


Dámské luxusní samodržící punčochy LEMONADE Fiore 20 den

Luxusní dámské samodržící punčochy o síle 20 DEN v něžném provedení velmi bledé tělové barvy v kombinaci s citronově žlutou. Punčochy mají vysokou, nádherně zdobenou krajku samodržícího lemu, který se perfektně rozprostře přes stehenní část a nezařezává se. Punčochy mají neviditelně zesílenou špici pro umocnění decentního vzhledu.
Základní cena s DPH
Prodejní cena283 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Luxusní samodržící punčochy LEMONADE 20 den nejen pro jarní náladu

Samodržící punčochy Lemonade o síle vlákna 20 DENier jsou velmi výrazným doplňkem pro Váš osobní pocit. Punčochy v bledém tónu tělového odstínu s něžným zdobením v citronově žluté barvě mají vysoký samodržící lem a neviditelně zesílenou špici.Díky vyššímu podílu elastanu jsou pružné a velmi příjemné i při celodenním nošení.

  • samodržící punčochy - 20 denier
  • vysoká krajka
  • neviditelně zesílená špice

Složení: 83% polyamid, 14% elastan, 3% polypropylen

lemonade 20 den c


Samodržící dámské punčochy podpoří Vaši kreativitu při volbě oblečení, umocní Vaši ženskost a dovolí vám zvolit si ten kousek, který odhalí Vaše pravé já a osobnost. Nechte volnost svojí fantazii a oblékejte samodržící punčochy vždy, když chcete zapůsobit a cítit se silná.

Chtěly byste vyzkoušet něco jiného, než klasické punčochové kalhoty do pasu, ale nechcete nosit podvazky? Pak si určitě zamilujete samodržící punčochy! Samodržící punčochy se Vám nebudou rýsovat v pase ani na bocích pod přiléhavým oblečením. A tak můžete pustit z hlavy obavu, že Vám silonky nadělají na těle faldíky, které jsou pod přiléhavými ihned vidět. Na rozdíl od klasických punčoch se nemusíte zabývat ani podvazky a podvazkovými pásy. Samodržící punčochy jednoduše drží na těle samy. A to není vše! V samodržících punčoškách budete působit ještě více sexy a přitažlivě.

Péče o punčochy

Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

0

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá
facebook_page_plugin