Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Samodržící punčochy PASSION 20 den GiuliaSamodržící punčochy PASSION 20 den Giulia

Průhledné samodržící punčochy velmi noblesního vzhledu mají krásný krajkovaný lem vysoký 13 cm, který se díky své výšce krásně rozprostře přes stehna a nezařezává se do nich. Díky vyššímu podílu elastanu jsou punčochy příjemně pružné a vhodné i pro celodenní nošení. Decentní vzhled navíc podtrhuje neviditelně zesílená špice.Velmi elegantní kousek.
Základní cena s DPH
Prodejní cena429 Kč
Velikost
Barva

Dostupnost: do 3 dnů
 • Elegantní samodržící punčochy PASSION GIULIA 20 den s vysokým krajkovaným lemem

  Průhledné samodržící punčochy PASSION od rakouské firmy GIULIA v provedení 20 den mají vysoký krajkovaný lem, který se nezařezává de stehen. Lem je vysoký 13 cm a je příjemně pružný a měkký. Punčochy s vyšším podílem elastanu jsou příjemně elastické a při nošení je tak ani nepostřehnete. Pro podtržení decentnosti mají punčochy neviditelně zesílenou špici.

  • transparentní punčochy - 20 DEN
  • pružné - vyšší podíl elastanu
  • vysoký krajkovaný samodržící lem vysoký 13 cm
  • neviditelně zesílená špice

  Passion 20a barvy

  Složení: 91% polyamid, 9% elastan


  Prohlédněte si punčochy a punčocháče, které nabízíme v kategorii samodržících punčoch, punčoch na podvazky, či klasiky, kterou je potřeba zásobit svůj šatník pro každodenní potřebu. Na své si přijdou i ženy plnějších tvarů, pro které máme v nabídce produkty od firmy, která se specializuje na plnoštíhlé postavy až do velikosti 4XL.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

   

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.