Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Pružné a hladké punčochy s pevnými podvazky LOVE 20 den Giulia (až do XL)Pružné a hladké punčochy s pevnými podvazky LOVE 20 den Giulia (až do XL)

Hladké punčochy s pevnými podvazky velmi decentního vzhledu mají neviditelně zesílenou špici a lem pevných podvazků zdobený perličkovým stehem. Punčochy jsou příjemně pružné a velmi příjemné i pro celodenní nošení. V nabídce je naleznete v černém a přírodním odstínu až do velikosti XL (5).
Základní cena s DPH
Prodejní cena408 Kč
Velikost
Barva

Dostupnost: do 3 dnů
 • Hladké punčochy s pevnými podvazky LOVE GIULIA 20 den až do velikosti XL

  Průhledné punčochy s pevnými podvazky LOVE od firmy GIULIA v provedení 20 den jsou velmi příjemné hlaďoučké punčochy. Mají neviditelně zesílenou špici. Lem pevných podvazků je zdobený perličkovým stehem. Tyto punčochy nabízíme v černém a přírodním odstínu až do velikosti XL (5). Jsou velmi příjemné i pro celodenní nošení.

  • transparentní punčochy - 20 DEN
  • pružné s hladkým povrchem
  • pevné podvazky
  • zdobení perličkovým stehem
  • neviditelně zesílená špice
  • velikost S - XL

  Složení: 91% polyamid, 9% elastan

  love20 barvy
   
  love20 popis
   

  Prohlédněte si punčochy a punčocháče, které nabízíme v kategorii samodržících punčoch, punčoch na podvazky, či klasiky, kterou je potřeba zásobit svůj šatník pro každodenní potřebu. Na své si přijdou i ženy plnějších tvarů, pro které máme v nabídce produkty od firmy, která se specializuje na plnoštíhlé postavy až do velikosti 4XL.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

   

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.