Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Pružné a hladké punčochy s pevnými podvazky LOVE 20 den Giulia (až do XL)Pružné a hladké punčochy s pevnými podvazky LOVE 20 den Giulia (až do XL)

Hladké punčochy s pevnými podvazky velmi decentního vzhledu mají neviditelně zesílenou špici a řetízkově ozdobený lem pevných podvazků. Punčochy jsou příjemně pružné a velmi příjemné i pro celodenní nošení. V nabídce je naleznete v černém a přírodním odstínu až do velikosti XL (5).
Základní cena s DPH
Prodejní cena387 Kč
Velikost
Barva
Zvolte variantu

Dostupnost: do 3 dnů
Popis

Elastické hladké punčochy s pevnými podvazky LOVE GIULIA 20 den až do velikosti XL

Průhledné punčochy s pevnými podvazky LOVE od rakouské firmy GIULIA v provedení 20 den jsou velmi příjemné hlaďoučké punčochy. Mají neviditelně zesílenou špici. Lem pevných podvazků je zdobený perličkovým stehem. Tyto punčochy nabízíme v černém a přírodním odstínu až do velikosti XL (5). Jsou velmi příjemné i pro celodenní nošení.

  • transparentní punčochy - 20 DEN
  • pružné s hladkým povrchem
  • pevné podvazky
  • až do XL
  • neviditelně zesílená špice
  • bavlněný klínek

Složení: 91% polyamid, 9% elastan

love20 barvy
 
love20 popis
 

Prohlédněte si punčochy a punčocháče, které nabízíme v kategorii samodržících punčoch, punčoch na podvazky, či klasiky, kterou je potřeba zásobit svůj šatník pro každodenní potřebu. Na své si přijdou i ženy plnějších tvarů, pro které máme v nabídce produkty od firmy, která se specializuje na plnoštíhlé postavy až do velikosti 4XL.

Péče o punčochy

Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte se bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Silonky z polyamidu častým praním neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. A ani u samodržících punčoch se praní neobávejte - lepící proužky budou opět funkčnější, když z nich praním odstraníte šupinky kůže.

 

KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

0

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá
facebook_page_plugin