Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské punčochy bez špičky SUMMER OPEN TOE CONTE 8 denDámské punčochy bez špičky SUMMER OPEN TOE CONTE 8 den

Extra jemné punčocháče bez špičky (s otevřenou prstovou částí) z mikrovlákna, které zajišťuje jeich vysokou pružnost a měkkost. Punčochy jsou velmi decentního vzhledu o síle pouhých 8 DENier a jsou vhodné do otevřené letní či společenské obuvi.
Základní cena s DPH
Prodejní cena189 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
  • Dámské punčochy bez špičky SUMMER OPEN TOE CONTE 8 den stojí za vyzkoušení

    Jemné decentní punčochy bez prstové části - bez špičky. Tenké a transparetní průhledné punčochové kalhoty jsou vyrobené z mikrovlákna o síle pouhých 8 DEN , které zajišťuje jejich vysokou pružnost a měkkost, takže punčocháče na sobě ani neucítíte. Jsou ideální do lodiček s otevřenou špičkou nebo sandálů. 

    Materiál: 83% nylon (polyamid), 17% elastan


    Pro bezstarostné nošení jakékoliv obuvi zvolte dámské punčochy bez špičky. Propůjčí Vašim nohám ladnost a půvab a vy si budete moci dovolit obout obuv podle vlastní chuti. V lodičkách bez špičky nebo v sandálech se budete cítit pohodlně a sebejistě když si k nim obléknete punčocháče s otevřenou špicí.

    Buďte svá a suverénní ve společenských dámských punčochách. Zvolte si vzorek podle události, na kterou společenské punčocháče použijete. Pro čistou eleganci zvolte punčochy bez vzoru nebo se odvažte a propůjčte svým nohám moc prozradit o Vaší osobnosti vše!

KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

NAŠE HODNOCENÍ

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.