Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské punčochy bez špičky SUMMER OPEN TOE CONTE 8 denDámské punčochy bez špičky SUMMER OPEN TOE CONTE 8 den

Jemné a tenké punčocháče bez špičky (s otevřenou prstovou částí) z mikrovlákna, které zajišťuje jeich vysokou pružnost a měkkost.Punčocháče jsou velmi elastické a decentního vzhledu o síle pouhých 8 DENier. Jsou vhodné do otevřené letní či společenské obuvi. V nabídce do velikosti L v přírodním tónu.
Základní cena s DPH
Prodejní cena208 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské jemné punčochy bez špičky SUMMER OPEN TOE CONTE 8 den stojí za vyzkoušení

  Jemné decentní punčochy bez prstové části - bez špičky. Tenké a transparetní průhledné punčochové kalhoty jsou vyrobené z mikrovlákna o síle pouhých 8 DEN , které zajišťuje jejich vysokou pružnost a měkkost, takže punčocháče na sobě ani neucítíte. Jsou ideální do lodiček s otevřenou špičkou nebo sandálů. 

  • s otevřenou špicí - bez prostové části
  • extra jemné 8 den
  • mikrovlákno
  • velmi pružné - 17% elastan

  Materiál: 83% nylon (polyamid), 17% elastan

   Summer open toe 8 den a  Summer open toe 8 den barva1

  Pro bezstarostné nošení jakékoliv obuvi zvolte dámské punčochy bez špičky. Propůjčí Vašim nohám ladnost a půvab a vy si budete moci dovolit obout obuv podle vlastní chuti. V lodičkách bez špičky nebo v sandálech se budete cítit pohodlně a sebejistě když si k nim obléknete punčocháče s otevřenou špicí.

  Buďte svá a suverénní ve společenských dámských punčochách. Zvolte si vzorek podle události, na kterou společenské punčocháče použijete. Pro čistou eleganci zvolte punčochy bez vzoru nebo se odvažte a propůjčte svým nohám moc prozradit o Vaší osobnosti vše!

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.