Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

Filtr

Výrobci
Typ ošetření Allpresan
Obsah urey Allpresan
Obsah balení Allpresan
Typ produktu Allpresan
Řada Allpresan
Okruh barevnosti
Počet DENier
Velikost
Typ punčoch
Vlastnosti
Provedení
Materiál
Určené pro
Typ vůně
Typ ochranné stélky do obuvi
Vlastnosti ochranné stélky do obuvi
Reset
Tisk

Cestovní podkolenky GILOFA 2000 s bavlnou 510 DEN OFA BAMBERG, zdravotní s podpůrným efektem

Zdravotní podkolenky Gilofa 2000 Ofa Bamberg o síle 510 den s kompresí 16-18 mmHg a podpůrným účinkem jsou vhodné především jako prevence proti bolestem lýtek a otoku nohou. Oceníte je především v zaměstnání - při dlouhodobém stání nebo sezení, či řízení vozu. Své uplatnění naleznou u manažerů, zdravotníků, řidičů, prodavačů, úředníků... Podpůrné kompresní podkolenky jsou tou pravou volbou na začínající žilní problémy!
Prodejní cena523 Kč
Barva
Velikost
Zvolte variantu

Dostupnost: do 2 týdnů
Popis

Cestovní zdravotní podkolenky s bavlnou 510 DEN OFA BAMBERG a podpůrným efektem stojí za vyzkoušení!

Cestovní lýtkové punčochy (podkolenky) GILOFA 2000 Ofa Bamberg s podpůrným účinkem s vysokým obsahem bavlny pro prevenci žilních problémů a otoků nohou vhodné pro ženy i muže.

Zatímco krev obohacená kyslíkem putuje i díky gravitaci směrem dolů téměř sama, zpětný tok je poněkud obtížnější. Při chůzi lýtkové svaly podporují žíly v jejich práci při čerpání krve zdola zpět k srdci, nicméně při dlouhém sezení nebo stání je tento proces pro žíly velice náročný. Vznikají tak otoky nohou a pocit jejich tíže. Gilofa 2000 podpůrné lýtkové punčochy poskytují zdravotně účinnou prevenci proti těmto problémům. Vaše nohy se znovu budou cítit svěžeji po dlouhém pracovním nebo cestovním dni.

  • poskytují aktivní a pohodlnou preventivní péči proti žilním problémům a unaveným, oteklým nohám
  • podporují funkci svalů
  • jsou ideální pro celodenní nošení
  • oceníte je především při celodenním stání nebo naopak sezení - v zaměstnání, při sportu, na cestách...
  • komprese 510 DEN (cca 16-18 mmHg)
  • řada s podpůrným účinkem
  • složení: 50% bavlna, 40% polyamid, 10% elastan

Pro praní použijte velmi jemný speciální prací prostředek bez změkčovadel, který zajistí ochranu vláken a funkčnost komprese i po praní.

Volte vždy větší velikost v případě, že jste na hranici při výběru velikostí! Pro správný efekt komprese je důležité, aby vám dobře seděla pata a komprese nad ní dosedla na správné místo!


Podpůrné lýtkové punčochy fungují především jako prevence proti vzniku otoku a pocitu těžkosti nohou. Nemohou funkčně nahradit zdravotní punčochu I. a vyšší kompresivní třídy, kterou je třeba nosit při již rozvinutých křečových žilách, otoků nohou či na doporučení lékaře. Ovšem jakýkoli typ komprese je lepší než žádná komprese!

Čím vyšší je hodnota DENier, tím vyšší je podporující síla: od výrazné revitalizace až k intenzivnímu podpůrnému efektu. V léčbě žilních onemocnění plní zdravotní podpůrné punčochy preventivní úlohu.


KONTAKTUJTE NÁS

TELEFON: +420 775 251 920

EMAIL:

ADRESA:
Dolní Libchava 226
47001 Česká Lípa

 

CO ŘÍKAJÍ NAŠI ZÁKAZNÍCI

heureka2
Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
2000 znaků zbývá
facebook_page_plugin