Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Těhotenské punčochy s puntíky CERES 20 den (až do XL)Těhotenské punčochy s puntíky CERES 20 den (až do XL)

Těhotenské punčochové kalhoty s puntíkatým vzorem jsou díky pružnému pasovému lemu příjemné i při celodenním nošení. Punčocháče mají neviditelně zesílenou špici a dvojité vlákno v oblasti kotníků zajisťuje lehkou prevenci proti otoku lýtek. Punčochové kalhoty ocení nastávající maminky i díky vyššímu podílu elastanu, který jim dodává dostatečnou pružnost při rostoucím bříšku. V nabídce až do velikosti XL.
Základní cena s DPH
Prodejní cena318 Kč
Velikost
Barva

Dostupnost: do 3 dnů
 • Těhotenské punčochy s puntíky CERES FIORE 20 den až do velikosti XL (5)

  Punčocháče CERES 20 den s puntíkatým vzorem pro budoucí maminky poskytnou pohodlí a perfektní podporu Vašemu bříšku. V pase neškrtí a nezařezávají se. Punčochové kalhoty mají neviditelně zesílenou špici a dvojité vlákno v oblasti kotníků zajišťuje příjemnou prevenci proti otoku lýtek. Punčocháče jsou zároveň velmi pružné díky vyššímu podílu elastanu. Vzor s puntíky okoření váš mateřský outfit. Nabízíme až do velikosti XL

  • průhledné punčochy - 20 DENier
  • vzor s puntíky
  • až do velikosti XL
  • neviditelně zesílená špice

  Složení: 81% polyamid, 19% elastan


  V těhotenství vám nejlépe padnou speciální těhotenské punčochy, které jsou pohodlné při nošení a mají funkci podpory bříška. Těšte se z každého dne a zpříjemněte si nošení oblíbených šatů a sukní používáním punčocháčů pro těhotné.

   

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.