Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské bambusové legíny BAMBUS Socks4Fun (až do XXL)Dámské bambusové legíny BAMBUS Socks4Fun (až do XXL)

Neprůhledné legíny s vysokým podílem bambusového vlákna jsou teplé a měkkoučké legíny vhodné pro chladné období. Legíny jsou velmi přáíjemné na nošení a v nabídce až do velikosti XXL - konfekce 50-54.
Základní cena s DPH
Prodejní cena293 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
 • Dámské neprůhledné legíny s vysokým podílem bambusového vlákna až do velikosti XXL!

  Hřejivé a velmi příjemné dámské legíny se vyznačují především svou měkkostí a příjemným pocitem při jejich nošení. Legíny obsahují vysoký podíl bambusového vlákna (75%) Jsou velmi měkké, pohodlné a pružné a oceníte je zejména v chladných dnech.

  • teplé a měkké
  • bambusové vlákno s viskozou 75%
  • velikosti
   • velikost S/M (konfekce 38-42)
   • velikost L/XL (konfekce 44-48)
   • velikost XXL  (konfekce 50-54)

  Složení : 75% bambusové vlákno s viskozou, 22% polyester, 3% elastan

  Zdají se vám tyto legíny slabé? Mrkněte na Thermo legíny s vysokým podílem bavlny Thermo 300 den nebo na verzi jejich punčocháčů.


  Nezbytností každé ženy by měla být dostatečná zásoba klasických dámských punčocháčů ve svém prádelníku.Tělová barva nebo klasická černá se hodí pro každou příležitost a zachrání nejednu pohromu při oblékání. Každodenní nošení punčoch Vás pak vybízí k pořízení dostatečných zásob, které se vám mohou kdykoliv hodit.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Punčochy z polyamidu častým praní neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. Samozdržící punčocháče perte i lepícími proužky, odstraníte z nich tak šupinky kůže.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.