Kontaktujte nás:     Contact Us Icon     | Call Us Icon +420 775 251 920

Pippy.cz
×
 x 

0
Košík
0

FILTR


Dámské ultra tenké punčochy na podvazkový pás ADORA FIORE 8 denDámské ultra tenké punčochy na podvazkový pás ADORA FIORE 8 den

Téměř neviditelné a transparentní dámské punčochy na podvazky, které perfektně jemně sladí barvu Vaší kůže a můžete si je dopřát i v horkých letních dnech. Punčochy na podvazkový pás s decentně vzorovaným lemem - naprostá klasika Vašeho šatníku. Punčochy jsou průhledné o síle 8 DEN, mají neviditelně zesílenou špici a jsou matného vzhledu. Jsou vyrobené technologií 1 vlákna, která zajišťuje vyšší životnost a odolnost punčoch.Punčochy na podvazkový pás Vám dodají sebevědomí a podtrhnou elegantní styl.
Základní cena s DPH
Prodejní cena178 Kč
Barva
Velikost

Dostupnost: do 3 dnů
 • Ultra tenké dámské punčochy na podvazkový pás ADORA FIORE 8 den stojí za vyzkoušení!

  Skvělý letní nebo společenský tip. Punčochy na podvazky, které perfektně sladí Vaši barvu kůže  a i v horkých dnech podtrhnou Váš elegentní outfit. Punčocháče jsou velmi lehké a tenké, matného vzhledu. Jsou téměř neviditelné s hladkým lemem o síle vlákna pouze 8 DEN. Punčochy mají neviditelně zesílenou špici a jsou vyrobené technologií 1 vlákna, která zvyšuje odolnost punčoch. 

  • punčochy na podvazky
  • velmi tenké průhledné (transparentní) o síle 8 DENier
  • matný vzhled
  • neviditelně zesílená špice
  • odolné vlákno
  • skvělé do teplého a horkého počasí nebo do společnosti
  • podvazkový pás není součástí balení

  Složení: 86% Nylon, 14% Spandex


  Punčochy s podvazky se hodí na mnoho příležitostí. Ať již oceníte jejich krásu v soukromí nebo je využijete v v horkém letním dni, vždy se budete při nošení cítit dobře a pohodlně. Punčochy na podvazkový pás jsou smyslné a přitom elegantní.

  Péče o punčochy

  Jestliže potřebujete punčocháče rychle přeprat, nejrychleším řešením je ruční praní. Teplota vody tím pádem nepřesáhne 30°C, takže vyhovíte požadavku na teplotu. Nicméně nemusíte bát ani praní v pračce. Doporučujeme použít sáček na praní prádla a nastavit program na jemné nebo ruční praní. Použijte tekutý prací gel, který nezanechá zbytky v materiálu. Nesušte v sušičce ani nepokládejte na topení! Punčochy z polyamidu častým praní neztrácí ani na pružnosti ani na kvalitě, naopak jim časté praní vyhovuje. Samodržící punčocháče perte i s lepícími proužky, odstraníte z nich tak šupinky kůže!

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!
Můžete napsat ještě 2000 znaků.